1997 yılında kurulan Dünyadilleri Tercüme Merkezi yılların tecrübesiyle gelen profesyonelliği ve gençliğin verdiği dinamizmiyle müşterilerine profesyonel hizmet kalitesinin keyfini ve güvenini yaşatmaya devam ediyor. Tercüme, çeviri, uluslararası danışmanlık ve yurtdışı eğitim danışmanlığı sektörlerinde Konya’nın en dinamik ve profesyoneli olmasındaki, bugüne dek güçlenerek büyümesindeki tek dayanak olan müşterilerine sonsuz minnet ve teşekkürlerini sunar.

MİSYONUMUZ
İş dünyasında zamanın bir adım önünde yer almanın avantajlarının bilincindeyiz; bu nedenle misyonumuzu en az sürede profesyonel hizmet vermek olarak belirledik. Firmamız bünyesindeki tüm çalışanlar genel kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini esas alırlar.

İLKELERİMİZ
Profesyonel bilinç ile kurulan firmamızın en önemli ilkesi “profesyonel kalite ve gizlilik”dir. En yüksek düzeyde kaliteyi yakalayabilmek ise titiz, özenli, bilinçli bir çalışmadan; doğru, hızlı, güvenilir bir hizmetten geçer.
Tercüme merkezimiz üzerinde çalıştığı tüm belge ve dökumanlarla ilgili kesin bir gizliliği esas alır. Ticari, özel, kurumsal bilgiler, ticari ilişkiler ve biçimleri vs. tam bir gizililik içerisinde ele alınır. Müşterimizin haberi ve izni dahilinde olmadan çalıştığımız kişi ve kurumlar referans sayfamızda dahi yer alamaz.

Tercüme merkezimiz, tercüme süresini en aza indirmek, maliyeti düşürmek ve hiçbir yanılgı veya hataya meydan vermemek amacıyla kendine özgü ve benzersiz bir çalışma sistemi geliştirmiştir: